bobasmarket

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

bobasmarket

www.bobasmarket.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opine o sklepie bobasmarket

wrażenie pozytywne
opinia: (2006-09-29 09:59:19)
Zakupiłam u nich wózek i kosmetyki dla dziecka. Towar dostarczono na czas. Miła obsługa i kontakt ze sklepem. Do zakupów dostałam rabat oraz drobny upominek dla dziecka w postaci skarpetek. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, ponieważ zapłaciłam mniej niż w normalnym sklepie. Myślę, że mogę polecić ten sklep.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

przyjemne zakupy
opinia: (2006-09-23 13:29:37)
Pozdrawiam czytelników! Zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność. Tak jak moja poprzedniczka spotkałam się z bardzo miłą i fachowa obsługą. Adres sklepu znalazłam na forum i postanowiłam sprawdzić jakość oferowanych usług. Pani z którą e-mailowałam odradziła mi zakup wózka o którym myslałam z powodu jego wagi i braku niezbędnych w moim przypadku funkcji. To była trafna decyzja, wybrałam wózek zaproponowany przez Panią, która mi doradzała. Po złożeniu zamówienia przez internet otrzymalismy potwierdzenie telefonicznie o dostępności towaru i jego wysyłce. Byliśmy mile zaskoczeni otwierając paczkę - dostaliśmy nawet bardzo miły upominek w postaci skarpetek dla dziecka. Jest tak jak napisali na 1szej stronie - dostaliśmy 5% rabatu i transport gratis (wózek kosztował ponad 800zł). Polecam ten sklep i korzystanie z doradztwa w sprawie zakupów. Aha i z szefem można negocjować ceny nawet telefonicznie, przy drugich zakupach zgodził się juz na większy rabat.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Zdecydowanie Polecam
opinia: (2006-05-26 08:14:29)
Robiłam zakupy w tym sklepie wiele razy. Pierwszy raz odwiedziłam jego siedzibę zupełnie niespodziewanie kiedy wraz z mężem odwiedzaliśmy naszą rodzinę w Zielonej Górze. Spotkaliśmy się z bardzo miłą atmosferą. Pomimo tego, iż w sklepie znajdowało się wielu klientów sam szef firmy znalazł dla nas czas żeby porozmawiać na temat zakupu wózka. Oboje z mężem byliśmy zadowoleni i jednocześnie trochę zakłopotani mogąc na miejscu obejrzeć kilkanaście - jeśli nie kilkadziesiąt różnych modeli wózków. Pierwsze, choć skromne zakupy zrobiliśmy normalnie przy kasie. Zadowoleni z obsługi otrzymaliśmy ulotkę reklaomową z internetowym adresem tej hurtowni. Porównywaliśmy ceny z innymi sklepami internetowymi oraz asortyment. Zawsze jednak zakupy w sklepie internetowym bobasmarke.pl były premiowane czy to rabatem czy jakimś małym upominkiem dla naszego dzidziusia. Było nam bardzo miło. Podsumowując: Obsługa sklepu jest fantastyczna, potrafią znakomicie obsłuzyć klienta, dobrze doradzić. Nie ma problemu z serwisem gwarancyjnym, dokupieniem części do wózka. Dostawa towaru zawsze w ustalonym przez nas terminie, zawsze dzwonią lub e-mailują w przypadku gdy są jakieś problemy z dostarczeniem naszych zakupów. Asortyment hurtownii jest ogromny na stronie internetowej znalazłam niemalże wszystko, co było nam potrzebne. Myślę, że powinny być jakieś dodatkowe punkty za to, że sklep dba o klienta w ten sposób, że otworzył komis wózków dla klientow ktorzy robili zakupy w tym sklepie. Klient zostawia wózek a kiedy zostanie sprzedany otrzymuje za to pieniądze. Świetny pomysł i dodatkowe premiowanie klienta. Zdecydowanie Polecam

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak