AMKO dla dzieci

Firma:AMKO dla dzieci
Adres:02-777 Warszawa-Ursynów Galeria Metro Bis, Al. KEN 85
Telefon:022 644 4615
Fax:022 885 1474
Infolinia:b.d.

AMKO dla dzieci

www.amko.com.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ***

Opis sklepu

Jeżeli urządzasz pokój dla swojego maleństwa, szukasz rozwojowych zabawek, bajecznych mebli, dywanów, przepięknej pościeli, idealnego materacyka, fantastycznego wózka lub niebanalnych akcesoriów, to zajrzyj koniecznie do naszego sklepu internetowego www.amko.com.pl!  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty renomowanych firm, m.in. Haba, Sterntaler, Sauthon, Esprit, Maclaren, i'coo i inne. Zapraszamy również do sklepu AMKO dla dzieci, Galeria Metro-Bis przy Al. KEN 85 w Warszawie (Warszawa-Ursynów, tel.: 022 644 4615). Sklep stacjonarny oferuje dodatkowo markowe ubranka firmy Sanetta, kurtki i kombinezony firmy Reima, czapki Doll, Reima i Sterntaler oraz skarpetki i rajstopy firmy Sterntaler i Ergee! ZAPRASZAMY! Gwarantujemy miłą i fachową pomoc przy zakupach :)

Opine o sklepie AMKO dla dzieci

NIE POLECAM!!!!!! :(
opinia: (2011-10-13 22:43:20)
Duży wybór, oryginalne produkty dla dzieci..... ale nic poza tym! Bardzo drogo, ale to bym jeszcze przełknęła, gdyby nie fakt, że zamówiłam tam kapcie dla mojego synka. Czekałam na nie ponad 3 tygodnie, a i tak ich nie dostałam :( Co jakiś czas ktoś do mnie dzwonił z propozycją zakupu "prawie" takich samych kapci, jak zamawiałam, no ale trochę innych... Ostatni telefon był na temat rozmiaru i Pani ze sklepu pytała, czy rozmiar może być inny????!!!! Nawet nie wiem, jak to skomentować? W rezultacie zrezygnowałam z zakupu.

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: **

poleca sklep: nie

szybko,sprawnie,wysoka jakość produktów,miła obsługa
opinia: (2011-08-04 11:53:23)
Bardzo miła obsługa. Szybkie załatwienie prośby o dołożenie produktu do asortymentu sklepu. Sprawna wysyłka. Wanienka i akcesoria wysokiej jakości. Cena satysfakcjonująca. Przy zamówieniu otrzymałam rabat.

Ocena ogólna: ***

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: tak

Polecam sklep ! ! ! REWELACJ ! ! !
opinia: (2008-12-15 14:43:20)
Duży wybór sprzętu, różne ceny i fajne promocje. Obsługa bardzo ok. Dostawa szybka. Polecam

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: ****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak