Kraina Dziecka

Firma:GALAXY
Adres:32-091 Masłomiąca ul. Klonowa 7
Telefon:516 190 766
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

Kraina Dziecka

www.krainadziecka.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opis sklepu

W Krainie Dziecka znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne, gdy w domu pojawia się Mały Człowiek. Kierujemy się zasadą: nie sprzedajemy niczego, czego sami nie kupilibyśmy swojemu dziecku. Dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko produkty wysokiej jakości, posiadające wymagane certyfikaty i atesty dotyczące bezpieczeństwa, produkowane przez firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza oferta jest cały czas uzupełniana o nowe produkty - dążymy do tego, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie i dla swojego maleństwa. Serdecznie zapraszamy!

Opine o sklepie Kraina Dziecka

Udany zakup
opinia: (2010-04-17 06:46:42)
Wspaniała zabawka. Perfekcyjne wykonanie wszystkich elementów. Zabawka warta swojej ceny.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Za drogie towary
opinia: (2008-03-04 22:25:41)
Sklep proponuje ciekawe zabawki, ale zdecydowanie za drogo. Np. zabawka Little People - Cyrk proponowana jest za 169,33, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych można ją kupić nawet za 15 dolarów. Jakby ni epatrzeć na koszty sprowadzenia zabawki to cena jest i tak dużo za duża. Poza tym sklep nie akceptuje krytycznych recenzji i ni edopuszcza ich na stronę internetową.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: tak

Ponowne zakupy!
opinia: (2006-09-24 19:18:12)
Znakomity kontakt, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, paczka została wysłana w ten sam dzień w którym wpłaciłem pieniądze. Towar SUPER! Po moich kolejnych udanych tranzakcjach zdecydownie zachęcam do zakupów w tym sklepie!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak